Contactați-ne

Informații de Contact

Custom magento captcha module from Outsource Online

str. Libertăţii nr. 98, Tîrgu Mureş
Tel./Fax: 0265-260.652 • 0265-260.662
RO 16429204    J26/832/2004

Vânzări / Comercial:
comercial@plasmaserv.ro  •  0757-100.252

Service:
service@plasmaserv.ro  •  0759-010.703

Marketing:
marketing@plasmaserv.ro    0759-010.702

zona Nord-Est  (Bogdan Crăescu):
0757-055.556  •  bogdan.craescu@plasmaserv.ro

zona Sud  (Mihnea Dinu):
0744-394.955  •  mihnea.dinu@plasmaserv.ro

zona Vest  (Florentin Costea):
0746-171.980  •  florentin.costea@plasmaserv.ro

zona Centru  (Rareș Căilean):
0757-100.251  •  rares.cailean@plasmaserv.ro

celelalte judete:  Alina Dima
0757-055.557  •  alina.dima@plasmaserv.ro